Sürdürülebilirlik Politikamız

Jimmy Key ailesi olarak farklı tarzlara ait kıyafet modellerini sizlere sunuyoruz. Kıyafetleri tasarlarken kaliteli olmasını ve değişik stillere uygun olmasına özen gösteriyoruz. Ancak tek sorumluluğumuzun bu olmadığının da farkındayız. Daha iyi bir dünya için sürdürülebilirlik adına çalışmalar yapılması gerektiğine inanıyoruz.

Sürdürülebilir Ürünler ile Daha Yeşil Bir Dünya Mümkün

Kaynakların plansızca kullanılması sonucunda hem su kaynakları tükeniyor hem de yeşil alanlar azalıyor. Jimmy Key olarak her firmanın kendi üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğine inanıyoruz. Dünyanın geleceği hepimiz açısından büyük önem taşıyor. Üretim aşamalarımızda çevreyi en az etkileyecek şekilde çalışmalarımızı yürütüyoruz. Dönüştürülebilir ve daha uzun süreli kullanım ömrüne sahip kıyafetler tasarlamaya dikkat ediyoruz.

Sürdürülebilir ürünler ile karbon ayak izimizi azaltmayı hedefliyoruz. Yaptığımız çalışmalar sayesinde de hedeflerimize her gün daha fazla yaklaşıyoruz. Hem bizim için hem de gelecek nesil için sürdürülebilirlik faaliyetlerinin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden de her geçen gün sürdürülebilirlik konusunda daha farklı neler yapılabileceğine dair yeni fikirler üretiyoruz.

Duyarlı Alışveriş Sayesinde Sürdürülebilirlik Akımına Siz de Katılın

Biz Jimmy Key olarak üstümüze düşeni yapsak da dünyanın geleceği için herkesin sorumluluk alması gerekiyor. Sizi de sürdürülebilirlik adına daha duyarlı alışveriş yapmaya davet ediyoruz. Sürdürülebilir ürünler satın alarak siz de dünyanın daha iyi bir geleceğe sahip olmasına katkıda bulunabilirsiniz..

Duyarlı alışveriş kapsamında gerçekten tarzınıza uygun, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünlere yönelmeniz de faydalı olur. Jimmy Key ailesi olarak farklı kombinlerde kullanabileceğiniz, kaliteli giyim ürünlerini sizlere sunuyoruz. Her geçen gün de hem moda hem de sürdürülebilirlik alanında daha iyi olmak için çalışmalar yürütüyoruz. Herkesin desteğiyle daha iyi bir gelecek mümkün!

BİZDEN HABERDAR OL

Fırsatlardan ilk sen haberdar olmak istiyorsan bize katıl !